Menu:

PR články

Máte zcela nový web a potřebujete, aby se o něm dozvěděla co nejširší veřejnost? V tom případě se rozhodněte pro PR články. Tyto na rozdíl od reklamy působí dlouhodobě a přispívají k podpoře dobrého jména vaší společnosti. Každý takovýto článek obsahuje hned několik zpětných odkazů, které vylepšují pozici webu ve vyhledávačích. Tímto se vlastně zvyšuje navštěvovanost webu a přivádí nové zákazníky.

PR články si může každý zákazník sám přizpůsobit. Články se píší o firmách, produktech nebo službách. Vždy záleží na zadání klienta. PR články jsou tedy velice efektivní a rychlý způsob budovaní kvalitních zpětných odkazů. Opravdu dobře napsaný PR článek velice dobře zlepšuje pozice a ranky každého webu. Někde jdou vkládat články bezplatně. Stačí k tomu pouze několik registračních kroků. Tyto články si ovšem musí každý napsat sám, čímž ovšem zase není zaručena ta správná obsahová kvalita.

Každý takovýto text by měl plynout přirozeně. Neměl by spamovat odkazy ani klíčovými slovy. Odstavce by se měly striktně dodržovat a ani nadpisy by se neměly zanedbávat. Pokud jsou vloženy k dobrému textu ještě doplňující obrázky, je konečná verze každého PR článku dokonalá. Takovéto webové PR články sice slouží jako zdroj zpětných odkazů, ale to neznamená, že je nikdo nebude číst.

Správný PR článek by neměl být plný superlativů navíc ještě doplněný jménem firmy. Podle odborníků a hlavně čtenářů takto napsaný článek nemá vůbec žádnou hodnotu. Takto napsaný článek je obyčejná reklama, která za chvilku vyšumí. Správný článek musí mít informační hodnotu.

Veškeré PR články by se měly publikovat s velkou rozvahou a jen na takových webech, které vám zajistí opravdu kvalitní zpětné odkazy. Takže jaký vlastně článek upoutá každého? Jsou to naprosto jednoduchá pravidla. Články musí působit na každého přirozeně, stručně a hlavně čtivě. Musí být dodržovaná struktura odstavců a upoutávajících nadpisů. Ke všem článkům je více nežli vhodné vkládat i obrázky. Jen takto napsané PR články mají šanci obstát jako kvalitní zpětné odkazy.

18. 08. 2011