Menu:

Práce v IT

Hledáte zaměstnance do Vaší společnosti, která se zabývá informačními technologiemi a komunikacemi? Společnost Perspektiva CZ Vám pomůže najít kvalitní a pečlivé zaměstnání za Vás. Tato společnost byla založena v roce 1996 a díky svým mnohaletým zkušenostem patří opravdu mezi prvotřídní personální agentury.

Zatímco některé jiné personální agentury se zaměřují na více oborů, společnost Perspektiva CZ se věnuje pouze jednomu oboru, což jí pomáhá udržovat se na vysoké úrovni a mít neustále přehled. Výběr vhodných pracovníků probíhá v neustálé komunikaci s Vámi.

Agentura nejprve provede jednání s Vámi jako s jejím klientem, dozví se od Vás Vaše požadavky na vybírané pracovníky, informuje o těchto informacích své konzultanty, vyhotoví pracovní inzeráty a zveřejní pracovní nabídku. Od přihlášených kandidátů na Vámi vybrané pracovní pozice shromáždí životopisy, vybere vhodné uchazeče a představí je na základě životopisů, testů a ukázek prací Vám jako firmě hledající nové zaměstnance.

Společnost Perspektiva CZ nejen hledá informačním firmám nové pracovníky, ale také pomáhá najít programátorů zaměstnání. Dokončili jste před vysokou školu technického zaměření či chtěli byste pracovat již při studiu v některé z firem, které se zabývají informačními technologiemi? Zkuste hledat zaměstnání na této webové adrese: http://www.itjobs.cz/ práci programátor Brno.

Mezi další služby, které tato společnost poskytuje, patří i tzv. outplacement, který v sobě zahrnuje péči o odcházející zaměstnance a poradenskou pomoc při hledání nového uplatnění. Vyberte si povolání v práci v IT.

09. 08. 2013